Vi har flyttet
Vi har flyttet

Du finner oss i Tungavegen 30. Velkommen innom!

Uavhengig totalleverandør av elektro og automatiserings-løsninger
Uavhengig totalleverandør av elektro og automatiserings-løsninger

Gjennom egen kompetanse og i samarbeid med partnere og underleverandører er vi klare til å gi våre kunder den merverdien investeringene fortjener.

Service og support
Service og support

Vår serviceavtale gir deg den tryggheten du trenger, Vi er tilgjengelig for våre kunder 24/7.

Prosjektering
Prosjektering

Sammen finner vi fremtidige løsninger for din produksjon.

Menneskene i VisionTech

Dyktige medarbeidere er VisionTechs største konkurransefortrinn. Det er menneskene i VisionTech som gjør det mulig å utvikle og levere avanserte automatiseringsløsninger for krevende kunder. Det er menneskene som driver prosjektene fremover, og det er menneskene som gir den gode kundesupporten.

Teamet vårt består av ærekjære og oppriktig engasjerte individer, som møter våre kunders forventninger hver eneste dag. Sammen bidrar de til at VisionTech kan beholde sin posisjon som en ledende leverandør  av elektro- og automatiseringsløsninger.

Våre medarbeidere

Runar-Holte_125x188pix

Runar Holte
Daglig leder
runar.holte@visiontech.no
tlf 993 65 188

Einar Rønning QA/prosjekt einar.ronning@visiontech.no tlf 954 33 440

Einar Rønning
Salgssjef
einar.ronning@visiontech.no
tlf 954 33 440

Bård Malvik
Salgsingeniør
baard.malvik@visiontech.no
tlf 901 37 352

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Helen Overaae
Administrasjonssekretær
helen.overaae@visiontech.no
tlf 926 23 580

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Thomas Wold
Økonomisjef
thomas.wold@visiontech.no
tlf 478 78 989

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Sigurd Gosse
Senior systemingeniør
sigurd.gosse@visiontech.no
tlf 917 66 106

Ørjan Næss systemingeniør orjan.naess@visiontech.no tlf. 977 62 462

Ørjan Næss
Systemingeniør
orjan.naess@visiontech.no
tlf 977 62 462

Per-Erik-Wold_125x188pix

Per Erik Wold
Senior systemingeniør
per.wold@visiontech.no
tlf 922 10 410

Olaf-Holmen_125x188pix

Olaf Holmen
Senior systemingeniør
olaf.holmen@visiontech.no
tlf 926 83 213

Marius-Hegg_125x188pix

Marius Hegg
Senior systemingeniør
marius.hegg@visiontech.no
tlf 994 82 221

Magne-Storsve_125x188pix

Magne Storsve
Systemingeniør
magne.storsve@visiontech.no
tlf 982 63 401

Tore Egil Halse systemingeniør Tore.egil.halse@visiontech.no tlf

Tore Egil Halse
Systemingeniør
tore.egil.halse@visiontech.no
tlf 992 70 191

Kristian-Staw_125x188pix

Kristian Staw
Systemingeniør
kristian.staw@visiontech.no
tlf 982 63 402

Johan-Lång_125x188pix

Johan Lång
Senior systemingeniør
johan.lang@visiontech.no
tlf 920 65 259

Håvard-Braseth_125x188pix

Håvard Braseth
Senior systemingeniør
havard.braseth@visiontech.no
tlf 924 56 747

Kjetil Sletvold_125x188pix

Kjetil Sletvold
Senior systemingeniør
kjetil.sletvold@visiontech.no
tlf 920 63 162

erlend-skrovseth-web

Erlend Skrøvseth
Systemingeniør
erlend.skrovseth@visiontech.no
tlf 482 26 403

Anders Lysø Systemingeniør Anders.lyso@visiontech.no Tlf: 46 77 88 87

Anders Lysø
Systemingeniør
Anders.lyso@visiontech.no
tlf 46 77 88 87

Kristian Slupphaug Systemingeniør kristian.slupphaug@visiontech.no Tlf: 95 04 40 27

Kristian Slupphaug
Systemingeniør
kristian.slupphaug@visiontech.no
tlf 95 04 40 27

Åge André Sjåvik Visiontech AS 90765400 age.andre.sjavik@visiontech.no

Åge André Sjåvik
Systemingeniør
age.andre.sjavik@visiontech.no
tlf 90 76 54 00

JOH_2

Jan Ove Hosen
Systemingeniør
jan.ove.hosen@visiontech.no
tlf 905 32 831

Thor Erik Sæther Systemingeniør thor.erik.sather@visiontech.no tlf 47 75 78 61

Thor Erik Sæther
Systemingeniør
thor.erik.sather@visiontech.no
tlf 47 75 78 61

Anders Aabakken Systemingeniør Anders.aabakken@visiontech.no tlf 95 99 28 49

Anders Aabakken
Systemingeniør
Anders.aabakken@visiontech.no
tlf 95 99 28 49

Roy Kenneth Solvang
Systemingeniør
roy.kenneth.solvang@visiontech.no
tlf 906 09 245

Ole Eina Moe
Systemingeniør
ole.einar.moe@visiontech.no
tlf 406 11 351

Tore Blakstad
Systemingeniør
tore.blakstad@visiontech.no
tlf 911 40 949

elsk

pc bilde høyde

VisionTech hjelm

 

_02111 Webversion_AUT