Vi har flyttet
Vi har flyttet

Du finner oss i Tungavegen 30. Velkommen innom!

Uavhengig totalleverandør av elektro og automatiserings-løsninger
Uavhengig totalleverandør av elektro og automatiserings-løsninger

Gjennom egen kompetanse og i samarbeid med partnere og underleverandører er vi klare til å gi våre kunder den merverdien investeringene fortjener.

Service og support
Service og support

Vår serviceavtale gir deg den tryggheten du trenger, Vi er tilgjengelig for våre kunder 24/7.

Prosjektering
Prosjektering

Sammen finner vi fremtidige løsninger for din produksjon.

Våre medarbeidere

Runar-Holte_125x188pix

Runar Holte
Daglig leder runar.holte@visiontech.no tlf 993 65 188

Einar Rønning QA/prosjekt einar.ronning@visiontech.no tlf 954 33 440

Einar Rønning
Salgssjef einar.ronning@visiontech.no tlf 954 33 440

 

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Helen Overaae
Administrasjonssekretær helen.overaae@visiontech.no tlf 926 23 580

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Thomas Wold
Økonomisjef thomas.wold@visiontech.no tlf 478 78 989

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Sigurd Gosse
Senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Ørjan Næss systemingeniør orjan.naess@visiontech.no tlf. 977 62 462

Ørjan Næss
Systemingeniør
orjan.naess@visiontech.no
tlf 977 62 462

Per-Erik-Wold_125x188pix

Per Erik Wold
Senior systemingeniør per.wold@visiontech.no tlf 922 10 410

Olaf-Holmen_125x188pix

Olaf Holmen
Senior systemingeniør olaf.holmen@visiontech.no tlf 926 83 213

Morten-Johannessen_125x188pix

Morten Krøtøy
Systemingeniør morten.krotoy@visiontech.no tlf 988 50 706

Marius-Hegg_125x188pix

Marius Hegg
Senior systemingeniør marius.hegg@visiontech.no tlf 994 82 221

Magne-Storsve_125x188pix

Magne Storsve
Systemingeniør magne.storsve@visiontech.no tlf 982 63 401

Tore Egil Halse systemingeniør Tore.egil.halse@visiontech.no tlf

Tore Egil Halse
Systemingeniør
tore.egil.halse@visiontech.no
tlf 992 70 191

Kristian-Staw_125x188pix

Kristian Staw Systemingeniør kristian.staw@visiontech.no tlf 982 63 402

Johan-Lång_125x188pix

Johan Lång
Senior systemingeniør johan.lang@visiontech.no tlf 920 65 259

Håvard-Braseth_125x188pix

Håvard Braseth
Senior systemingeniør havard.braseth@visiontech.no tlf 924 56 747

Kjetil Sletvold_125x188pix

Kjetil Sletvold
Senior systemingeniør
kjetil.sletvold@visiontech.no
tlf 920 63 162

erlend-skrovseth-web

Erlend Skrøvseth Systemingeniør erlend.skrovseth@visiontech.no tlf 482 26 403

Anders Lysø Systemingeniør Anders.lyso@visiontech.no Tlf: 46 77 88 87

Anders Lysø
Systemingeniør
Anders.lyso@visiontech.no
tlf 46 77 88 87

Marius Skatland Systemingeniør Marius.skatland@visiontech.no Tlf: 91 64 68 11

Marius Skatland
Systemingeniør
Marius.skatland@visiontech.no
tlf 91 64 68 11

Marius Skatland Systemingeniør Marius.skatland@visiontech.no Tlf: 91 64 68 11

Kristian Slupphaug
Systemingeniør
kristian.slupphaug@visiontech.no
tlf 95 04 40 27

Åge André Sjåvik Visiontech AS 90765400 age.andre.sjavik@visiontech.no

Åge André Sjåvik
Systemingeniør
age.andre.sjavik@visiontech.no
tlf 90 76 54 00

EG

Eivind Gravås Systemingeniør eivind.gravaas@visiontech.no tlf 916 68 326

JOH_2

Jan Ove Hosen Systemingeniør jan.ove.hosen@visiontech.no tlf 905 32 831

Sigurd Gosse senior systemingeniør sigurd.gosse@visiontech.no tlf 917 66 106

Nils Kristian Omholt
Systemingeniør nils.kristian.omholt@visiontech.no tlf 994 00 463

Thor Erik Sæther Systemingeniør thor.erik.sather@visiontech.no tlf 47 75 78 61

Thor Erik Sæther
Systemingeniør thor.erik.sather@visiontech.no tlf 47 75 78 61

Anders Aabakken Systemingeniør Anders.aabakken@visiontech.no tlf 95 99 28 49

Anders Aabakken
Systemingeniør Anders.aabakken@visiontech.no tlf 95 99 28 49

Bård Malvik
Teknisk selger baard.malvik@visiontech.no tlf 901 37 352

10 ÅR I 2013

vt10aar

I 2013 feiret VisionTech 10 år i bransjen, noe vi er stolte og beæret over! Vi takker kunder og medarbeidere som har valgt å vise oss tillit på denne eventyrlige reisen.

Les mer om jubileet

elsk

Dalen7 høyde2

realfagskompetanse høyde

visiontech46

hoved_AchillesJQS

Sellicha

integra2

norsk-teknologi

Ifea_logo

 

NFA_logo_large-13

 

_02111-Webversion_AUT[1]

 

logo_mittet_grey

pc bilde høyde

VisionTech hjelm

 

_02111 Webversion_AUT